Podnikatelský institut PYRAMIDA, s.r.o.

Text vpravo

Hlavní text"WIN-WIN" OBCHODNÍ STRATEGIE PRO 21. STOLETÍ


Vážení klienti a obchodní přátelé,

srdečně Vás zveme na kurz
"WIN-WIN" OBCHODNÍ STRATEGIE PRO 21. STOLETÍ
.

Termín:
29. března 2012 od 9 do 13 hodin

v Podnikatelském institutu PYRAMIDA, s.r.o.

Ukázkový kurz jsme připravili speciálně pro vedoucí pracovníky (HR manažery, Area Sales manažery, ředitele či majitele), kteří hledají nové efektivní možnosti v oblasti rozvoje a pro své obchodníky fungující nástroje. Dále také pro obchodníky a prodejce, kteří chtějí vytvořit pro svojí společnost vyšší obrat za kratší čas a prodávat s morální a vnitřní jistotou, s menším úsilím a úspěšněji.

Na kurzu se seznámíte s novou a jedinečnou metodou efektivního způsobu rozvoje prodejních dovedností. Vychází z moderních světových trendů podpory obchodníků a je specificky připravena pro české prostředí a mentalitu českých zákazníků i prodejců. Tato metoda přináší efektivní propojení prožitkového tréninku a koučinku a reaguje na nižší účinnost obvyklých školení obchodních dovedností v praxi. Také eliminuje poměrně vysoké náklady na individuální koučink prodejců a obchodníků.

Přihlaste se e-mailem nebo poštou prostřednictvím přiložené přihlášky a získejte možnost exkluzivní slevy ve výši 20 % na firemní zakázkový kurz ve dvoudenním rozsahu.

Další informace naleznete v přiložené pozvánce, případně nám napište nebo zatelefonujte.

Přihláška na kurzPozvánka na kurz


Patička stránky

Copyright © 2008 PYRAMIDA, všechna práva vyhrazena
omnet webdesign 2008 
www.omnet.cz