Podnikatelský institut PYRAMIDA, s.r.o.

Text vpravo

Hlavní textVELKÁ RELAXAČNÍ PYRAMIDA
patří mezi speciality našeho institutu.


Jak působí pyramida?

ÚČINKY PYRAMIDY:

Pyramidy patří k tisíciletým záhadám, které se člověk stále znovu pokouší vyřešit. Pyramidální energie má léčebné účiny na lidský organismus. Harmonizuje všechna energetická centra (čakry) a tím zpětně působí na tělesné orgány, které jsou na nich energeticky závislé. Dochází k postupnému léčení zdravotních potíží, hubnutí, harmonizaci životních pochodů v těle. Pyramidální energie také ničí bakterie, zvyšuje obranyschopnost organismu a působí revitalizačně. Pobyt v pyramidě podporuje léčivé procesy a pozitivně působí na koncentraci a zapamatování informací. Po pobytu v pyramidě jsme jako po hlubokém několikahodinovém spánku a několik dní se cítíme svěží a aktivní, s dobrou náladou. Říká se, že jedna noc strávená v pyramidě, zregeneruje organismus jako týden pobytu na horách nebo u moře.

PYRAMIDA PROTI STRESU:

Životní prostředí v němž žijeme, vliv exhalací, geopatogenních zón a elektromagnetického smogu, přispívá k oslabení imunitního systému, ke vzniku vyčerpanosti. Negativně na nás také působí skryté rozvody energie, elektrostatická energie umělých hmot či energie tvarů (úhly 90 stupňů jsou zdrojem negativního záření). Působení pyramidální energie je proto přímo balzámem, jehož účinky ocení zvláště lidé se zvýšenou fyzickou a psychickou zátěží, podnikatelé, lékaři, učitelé, novináři, úředníci, studenti, sportovci a další. Energetické pole pyramidy má schopnost dát biomagnetické oscilace do rovnováhy, takže síly pyramidy působí proti projevům chorob. Pyramida má velmi uklidňující účinek na stresované a nervózní lidi. Kdo se cítí vyčerpaný, už po několika minutách pociťuje obnovující a oživující účinek. V mnoha případech se tímto způsobem odstranily také deprese.

MEDITACE V PYRAMIDĚ:

Pyramida je symbolem cesty člověka ke světlu. Pyramidální energie synchronizuje člověka s nejvyšším kosmickým vědomím, pomáhá člověku stát se pouhým bytím, oproštěným od zákonů fyzického světa. Lidé, kteří pravidelně meditují pod pyramidou, mívají pocit, že prožívají okamžiky spojené s nejvyšším vědomím. Když opustí pyramidu, jejich myšlenky jsou zcela zaplavené hlubokými mnoharozměrnými pocity. Pyramida vyvolává řadu duchovních prožitků, které se různí podle citlivosti relaxujícího. Je možné zažít pocit beztělnosti, pocit vznášení se či zvláštní klid jako při hluboké meditaci apod.

PŮSOBENÍ PYRAMIDY:

Hodně odborníků se přiklání k názoru, že pyramidy jsou akumulátory a transformátory kosmické energie. Teorie vyzařování energie říká, že energie vyzařovaná pyramidou se soustřeďuje ve všech pěti vrcholech pyramidy, čímž vytváří paprsky, které se znovu spojují ve fokálním bodě, zvaném královská komora, nacházejícím se v jedné třetině mezi základnou a vrcholem. Největší účinky má pyramida, jejíž stěny svírají s podstavou úhel 51 stupňů a 51 minut a je-li orientována stěnami na světové strany. Zvláštní tvar pyramidy a její správné nasměrování podle světových stran způsobuje, že objekty umístěné v pyramidě vyzařují energii, která z pyramidy nevychází, ale odráží se od vrcholů a tak mění molekulární strukturu objektů. Změna molekulární struktury se v praxi projevuje například tak, že se znovu naostří žiletka. V pyramidě umístněná žiletka má molekulární strukturu jako po výrobě (je tedy ostrá).
Patička stránky

Copyright © 2008 PYRAMIDA, všechna práva vyhrazena
omnet webdesign 2008 
www.omnet.cz