Podnikatelský institut PYRAMIDA, s.r.o.

Text vpravo

Hlavní textBUSINESS SNÍDANĚ 2. 2. 2012


Ve čtvrtek 2. února 2012 se v Podnikatelském institutu PYRAMIDA, s.r.o. ve spolupráci s Vysokou školou aplikované psychologie uskutečnilo další, již tradiční manažerské setkání.

Tématem tohoto setkání bylo: PODNIKOVÉ STRATEGIE PRO 21. STOLETÍ - jak obstát v hyperkonkurenci a globální krizi.

Učastníci manažerské snídaně diskutovali s prorektorem Vysoké školy aplikované psychologie a autorem řady odborných knih, Doc. Ing. Romanem Zuzákem, Ph.D. o vlivu globálního prostředí na naše firmy. Interaktivní přednáška vyvolala velmi živou a bohatou diskuzi mezi přítomnými. Diskutovalo se o tom, čím musí disponovat současný podnik, aby obstál v podmínkách hyperkonkurence a globalizace, kdo a co ohrožuje firmy při současné globální krizi a také o strategiích, které jsou nejlepší na její překonání.

Na závěr setkání byli vylosováni 3 účastníci, kteří obdrželi od šéfredaktorky nakladatelství Grada, Ing. Kateřiny Drongové, publikaci Doc. Ing. R. Zuzáka, Ph.D. s názvem Strategické řízení podniku.

Nakladatelství Grada Publishing, a.s. bylo tradičním partnerem manažerské snídaně. Všichni účastníci navíc získali kupóny na 15% slevu z ceny knih tohoto nakladatelství.

Mediálním partnerem akce byl portál EduCity.cz


Patička stránky

Copyright © 2008 PYRAMIDA, všechna práva vyhrazena
omnet webdesign 2008 
www.omnet.cz